Social media gyakornok pozíció – Kívül Belül Boldogság

Social media pozíció
hirdetés

Próbáld ki magad social médiásként, és legyél egy szuper, fiatalos csapat tagja!

Social media gyakornokot keresünk 20-30 órában májusi kezdéssel!

Szakmai elvárásaink nincsenek, de fontos, hogy motivált és érdeklődő legyél a social media iránt! Nálunk megtanulsz majd mindent, amire majd szükséged lehet.

A képen látható láblógatás nem feltétlenül lesz jellemző erre a munkakörre 😀 Ha szeretnél egy olyan munkát, ahol egy energikus, kreatív környezetben dolgozhatsz, akkor görgess lejjebb, döntsd el, hogy a személyiséged alapján alkalmas lennél-e a pozícióra, és hogy érdekelnek-e azok a feladatok, amiket majd végezni fogsz. 🙂

Ha végezetül úgy döntesz, hogy tetszik, amit láttál és olvastál, küldj nekünk egy emailt a hanna@kivulbelulboldogsag.hu email címre!

Milyen személyiséget keresünk?

  • Kreatív
  • Érdeklődő
  • Nyitott
  • Pozitív
  • Motivált
  • Lelkes
  • Monotonitástűrő (csak esetenként)

Kívül Belül Boldogság Instagramon

Amit itt kapsz és megtanulsz:

  • Posztok írása
  • YouTube használata
  • SEO szövegírás alapjai
  • Időzítő programok használata
  • TikTok videók készítése, vágása
  • Képek szerkesztése Canva segítségével
  • Legújabb trendek
  • Versenyképes fizetés

Milyen feladataid lesznek?

Szakmai gyakorlat opcionális

Következő félévben írod a szakdolgozatot? Itt rengeteg téma közül válogathatsz. Mire megszerzed a diplomát, olyan tapasztalatot szerzel, ami segíthet majd a későbbiekben eldönteni, melyik irányba szeretnél továbbmenni. Ha úgy gondolod, hogy jól írsz, szívesen tanulnál, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Munkaidő

Az effektív együttműködés és munka érdekében fontos lenne, hogy jelen legyél. Alapvetően rugalmas munkaidőt tudunk biztosítani, így könnyedén össze tudod egyeztetni a saját órarendeddel. Megegyezés alapján pár alkalommal otthonról is dolgozhatsz!

Mit kérünk a jelentkezéshez?

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bemutatkozó poszt

Mutasd meg, hogy milyen kreatív tudsz lenni!

Ami elvárás:

  • Folyamatban lévő tanulói jogviszony
  • Aktív jelenlét social media felületeken
  • Tudd hozni a saját laptopod
  • Támogató és érdeklődő hozzáállás a vállalkozás felé

Plusz infók:​

  • Munkaidő: rugalmas
  • Munkavégzés helye Bp. 6. ker.
  • Hosszú távú munkalehetőség heti 20-30 óra munka
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján
@kivulbelulboldogsag Reply to @justonenari munkalehetőség diákoknak ❤️ küldd tovább annak akit érdekelhet 🙏 #gyakornok #munkalehetőség #iskola ♬ original sound - Kívül Belül Boldogság
tiktok kisvállalkozóknak

Érdekelnek olyan témák, mint a TikTok, Pinterest, Canva?

Ha bekerülsz a Kívül Belül Boldogság csapatába, akkor ingyenes hozzáférést kapsz a Vállalkozásfejlesztés lépésről lépésre kurzusokhoz, amelyeknek keretében minden hónapban egy új témába áshatod bele magad!

hanna@kivulbelulboldogsag.hu

Megtalálsz minket ezeken a közösségi oldalalokon!

A jelentkezéseket április 30-ig várjuk!

Kívül Belül Boldogság bemutatóterem

hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Szeretnél egy rendezett otthonban élni?

Tippek, motiváció a mindennapokhoz